Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłosiło kolejną  XIX edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Ideą konkursu jest promowanie interesujących przedsięwzięć gospodarczych, innowacyjnych rozwiązań, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, a także aktywizacji lokalnych społeczności.

Tegoroczna edycja konkursu jest realizowana na podstawie zmienionego regulaminu, w którym zgłoszenia przyjmowane będą tyko przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego. Zatem wszystkie podmioty zainteresowane, karty zgłoszenia powinny składać do właściwego WODR. Zainteresowani z terenu województwa lubelskiego zgłoszenia konkursowe składają do Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, w terminie do 15 marca 2019 roku.

Zgłoszenia można składać osobiście lub za pośrednictwem innych instytucji lub organizacji,  między innymi: za pośrednictwem starostwa, urzędu miasta i gminy, urzędu gminy, lokalnej grupy działania czy organizacji branżowej. Wojewódzkie  Ośrodki Doradztwa Rolniczego również mogą zgłaszać wybrane przez siebie przedsięwzięcia.

Do konkursu „Sposób na Sukces” mogą być zgłaszane przedsięwzięcia uruchomione w okresie od 1 lipca 2017 do 28 lutego 2019 roku. 

Do Pobrania:

Regulamin_SnS_19-1.pdf
zalaczniki do regulaminu-2.doc