Operatorzy i firmy kajakowe: DZIKI RAJ, NAKANU, KAJAKKAMIL, KEMPING „Zielona Dolina”, Fundacja „Przyroda-Tradycja-Ludzie”, Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” oraz Gospodarstwo Agroturystyczne – Krzysztof Wawerek serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w spływie kajakowym pn. „100 kajaków na 100-lecie Odzyskania Niepodległości”, który odbędzie się w dniu 9 września 2018 roku.

Spływ ma na celu promowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie kultury regionu oraz kultywowanie wśród uczestników postaw patriotycznych.

Program imprezy przewiduje:

  1. Spływ kajakowy na rzece Wieprz na dystansie około 18 km (Kośmin – Dęblin Masów)
  2. Ognisko w Dęblinie Masowie,
  3. Konkurs na oryginalny strój, rekwizyt lub inny symbol upamiętniający rocznicę odzyskania niepodległości.

Zgłoszenia na formularzu należy przesłać najpóźniej do dnia 5 września 2018 r. do godziny 24.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska oraz wieku (w przypadku osoby niepełnoletniej). Opłata startowa od jednej osoby wynosi 30 zł. Organizatorzy w ramach opłaty zapewniają uczestnikom spływu wypożyczenie kajaków, transport uczestników na trasie: Dęblin-Kośmin oraz poczęstunek podczas ogniska w Masowie ( kiełbaska, pieczywo).

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat zasad udziału w imprezie znajdują się na stronie internetowej http://www.zielonypierscien.eu/aktualnosci/9-wrzesnia-br-plyniemy-na-100-kajakach

Bożena Śmiałowska