„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, organizuje konferencję w ramach realizacji operacji własnej „Współpraca szansą na rozwój innowacyjnych metod uprawy i przetwórstwa ziół na Lubelszczyźnie”.

Miejsce konferencji:

7 listopad 2018 r. - Hotel FOCUS Centrum Konferencyjne

Warszawska 109 20-832 Lublin

 

Przedsięwzięcie wpisuje się w zadanie Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR). Celem realizacji operacji jest podniesienie wiedzy w zakresie uprawy i wspólnego rozwiązywania problemów związanych z uprawą, przetwórstwem i zbytem roślin zielarskich.

Do udziału w konferencji zapraszamy rolników, doradców rolniczych, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji rolniczych, około rolniczych i naukowych.

Ilość miejsc ograniczona.

 

Kontakt w sprawie udziału w konferencji:

Katarzyna Kozak tel. 661 107 271, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

Program konferencji

Projekt opracowany przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.