Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnika - Dla firm handlowych nie związanych z branżą szkółkarską i sadowniczą

Karta zgłoszenia uczestnika - Dla producentów materiału szkółkarskiego owocowego i ozdobnego

Karta zgłoszenia uczestnika - Dla firm związanych z branżą szkółkarską i sadowniczą

 

 

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w związku z uczestnictwem w imprezach organizowanych przez LODR, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1, z 4.5.2016).

Administratorem Państwa danych osobowych jest Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli z siedzibą przy ul. Pożowskiej 8, 24-130 Końskowola, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Pożowska 8, 24-130 Końskowola lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dane mogą być udostępniane innym podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania oraz określony przez powszechnie obowiązujące przepisy szczególne.

Posiadają Państwo prawo dostępu do podanych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zgłoszenia uczestnictwa w imprezach organizowanych przez LODR.

Więcej informacji