„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi 
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

„ABC serowarstwa w województwie lubelskim”

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, serdecznie zaprasza na warsztaty serowarskie połączone z wyjazdem studyjnym pt. „ABC serowarstwa w województwie lubelskim”

Miejsce warsztatów:

06-08 listopad 2019 r. -  Kazimierz Dolny

 

Przedsięwzięcie wpisuje się w zadanie Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR). Realizacja operacji przyczyni się do podniesienia poziomu wiedzy i umiejętności w zakresie małego przetwórstwa uczestników warsztatów, podniesienia poziomu wiedzy w zakresie systemów jakości żywności i krótkich łańcuchów dostaw odbiorców operacji. Pozwoli zapoznać się uczestnikom z innowacyjnymi rozwiązaniami w przetwórstwie mleka i wprowadzania do obrotu produktów mlecznych. Ułatwi uczestnikom możliwość tworzenia sieci kontaktów, a także da szansę na wymianę wiedzy fachowej, pozwoli udoskonalić swoje umiejętności oraz przyczyni się do wymiany dobrych praktyk pomiędzy podmiotami zainteresowanymi wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie i na obszarach wiejskich pomiędzy uczestnikami warsztatów.

Do udziału w warsztatach zapraszamy rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji rolniczych, około rolniczych i naukowych.

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28 październik 2019 r. 

Kontakt w sprawie udziału w warsztatach:

Małgorzata Seroka tel: 603 555 418

Małgorzata Tarkowska tel: 697 308 333

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Program warsztatów

 

Zgłoszenie należy przesłać na adres poczty elektronicznej:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Program wkrótce.