Wsparcie na współpracę firm oraz Wsparcie na rozwój firmy

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” zaprasza na szkolenia

- w dniu 4 września 2019 r. do Biura w Kośminie na szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o przyznanie pomocy finansowej oraz biznesplanu na współpracę firm w zakresie świadczenia usług turystycznych w ramach inicjatywy LEADER z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców z obszaru następujących gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn, prowadzących mikro- lub małe przedsiębiorstwa, którzy planują ubiegać się o wsparcie finansowe na inicjatywy polegające na współpracy w branży turystycznej. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (81 50 16 140) lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej na dwa dni przed terminem szkolenia. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy i adres e-mail. Dla osób, które zgłoszą się w podanym wyżej czasie przygotujemy pakiet materiałów szkoleniowych w wersji papierowej.  

 

- w dniu 6 września 2019 r. do Biura LGD w Kośminie na szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o przyznanie pomocy finansowej oraz biznesplanu na rozwój działalności gospodarczej w ramach inicjatywy LEADER z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców z obszaru następujących gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn, prowadzących mikro- lub małe przedsiębiorstwa, którzy planują ubiegać się o wsparcie finansowe na rozwój swojej firmy i tworzenie nowych miejsc pracy z inicjatywy LEADER. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (81 50 16 140) lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej na dwa dni przed terminem szkolenia. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy i adres e-mail. Dla osób, które zgłoszą się w podanym wyżej czasie przygotujemy pakiet materiałów szkoleniowych w wersji papierowej.  

Szkolenie jest organizowane w związku z naborem wniosków, który planujemy rozpocząć pod koniec sierpnia br.

04_09_2019_PROGRAM_szkolenia.pdf

06_09-2019_PROGRAM_szkolenia_rozwoj_wniosek_BIZNESPLAN.pdf

Źródło: www.zielonypierscien.eu